מנחי הסדנאות

יונתן שרף

בן 33 ממושב עולש בעמק חפר. הידרותרפיסט שיקומי משנת 2011 מטעם מכללת ספיר. אוסטאופת מוסמך D.O משנת 2017 מטעם מכללת וינגייט. בעל קליניקה ביתית לאוסטאופתיה במושב עולש. מטפל מים בוואטסו ואגווהארה ומורה מוסמך לאגווהארה. מורה לאנטומיה מעשית ומדריך צ׳י קונג טיפולי. חוקר מזה שנים רבות ומכיוונים שונים את החיבור בין גוף, נפש, מים וצ׳י. יונתן יעביר 2 סדנאות בפסטיבל (צ׳י קונג ביבשה, צ׳י קונג במים) ואחת ביומיים לפני הפסטיבל למטפלי מים (קרניו-סאקרל במים)

הסדנאות

שם הסדנה- צ׳י קונג ביבשה
משך הסדנה- שעה
מה זה צ'י קונג?
צ׳י קונג הינה אמנות גוף הוליסטית המבוססת על הרפואה הסינית. היא בנויה מרצפים של תרגילים המשלבים יציבה, תנועה, נשימה ומדיטציה כדי לקדם ולשפר בריאות, רוחניות ואיכות חיים. משמעות השם צ׳י קונג הינו מיומנות ושליטה בהזרמת אנרגיית החיים הפנימית של הגוף.
הצטרפו לתרגול איטי וקליל ביבשה, לחיזוק המרכז מבחינה פיסית ונפשית.
למי הסדנה מתאימה:
עבור כל מי שתירגל או לא תרגל צ׳י קונג, ורוצה להתנסות בתרגול אנרגטי זה .


שם הסדנה- צ׳י קונג במים
יישום עקרונות הצ׳י קונג בסביבה הימית
משך הסדנה- שעה
אמנות הצ'י קונג משתמשת באופן קבע בדימוי 'לנוע בתוך מים'. בסדנה המיימית הזו נהפוך את הדמיון למציאות ונגלה איך זה מרגיש ליישם את תנועות וחכמת הצ'י קונג בתוך המים. התרגול מתאים לכולם.סדנה מקצועית
שם הסדנה- קרניו-סקראל במים
משך הסדנה- 4 שעות
עבור מי הסדנה- למטפלי מים מוסמכים בשיטות שונות והידרותרפיסטים.

בין הגולגול לאגן- והמים שבהם.
קרניו-סקראל הינו ענף מרכזי בתורת הרפואה האוסטאופתית. הטיפול מתבצע בעזרת מגע עדין אשר מטרתו לאבחן ולאזן את תנודות נוזל המח והשדרה (CSF). זאת במטרה לחזק את כוחות הריפוי הפנימיים של הגוף. בסדנה זו נלמד על האנטומיה של מערכת הקרניו-סקראל בגופנו, על התנועה הטבעית של העצמות והנוזלים ועל הקשר ההדדי החשוב בין הגולגולת לאגן. נתרגל יחד במים הקשבה במגע ונלמד מניפולציות עדינות לאיזון המנגנון הקרניו-סקראלי.