מנחי הסדנאות

אלכס זיבנשטרן

אלכסנדר זיברנשטיין אלכס יליד גרמניה, התחיל את דרכו בעולם השמאניזם. לאחר 10 שנים נחשף לטיפול מים ויחד איתו הגיעה הידיעה שהמים הולכים להיות המשך דרכו. עם השנים נולדה השיטה "אגואהרה" - העוסקת בחקירה ממושכת של אפשרויות החוויה במים, ליווי טיפול/סאשן ממקום ניטרלי וחיבור לתחושתיות ואחד לשני. מזה 8 שנים אלכס מעביר סדנאות, קורסים והכשרות אגואהרה בדרום אמריקה, מקסיקו ואירופה.

הסדנאות

ג׳אם סאשן: בכניסה אישית למים, נעבור לאט לריקוד משותף, ללא כוונות או ציפיות ונחווה עצמינו דרך חידוד החושים. הסדנה תועבר בשפה האנגלית.

סדנת Base&Dancer 1
בסדנה זו אנו מזמינים אתכם לחקור את התנועה באלמנט המים. נתחיל בתרגילים פשוטים ביבשה בכדי להתחבר ל"גוף הימי" שלנו Liquid Body. נחדד את המודעות לאיכויות תנועה הקשורות לנוזלים שבנו ואת המודעות הזו נביא למים. בזוגות נחקור במשחקיות את חופש התנועה שהמים מאפשרים. בתירגול "בסיס ורקדן" הבסיסי יתן תמיכה דרך הקשבה והרקדן/נית ת/יצור את ריקודו/ה.
למי הסדנה מיועדת: לכל מי שרוצה לנוע וללוות תנועה.

Base&Dancer 2
בסדנת המשך זו אנו נעמיק את התובנות של הסדנה הראשונה ונרחיב את האפשרויות של ריקוד בין שניים. נשתתף כלים שיאפשרו לכל זוג ליצור ריקוד משותף במים לפי הקצב המהירות והצורה הייחודית שלהם. נבחן מה קורה שהגבול בין הבסיס לרקדן מתערבל, מתערפל, ואיך נוכל ליצור תנועתיות כשלא ברור מי התומך/כת ומי הרוקד/ת.

למי הסדנה מיועדת: לכל מי שרוצה לנוע וללוות תנועה.