מנחי הסדנאות

עיינה לוי

רקדנית לשעבר, מדריכת פילאטיס ויציבה, מעסה, בעלת תעודת הידרותרפיה וספורטתרפיה. מטיילת בעולם ומלווה סדנאות אגואהרה ואירועי מים שונים.
כשפגשתי את המים הבנתי שזהו עולם שאני רוצה להעמיק בו. המים בשבילי הינם מרחב לחוות את כל מה שקיים בי ללא מילים, בין אם זה אושר או צער, שמחה או כאב. אני אוהבת לחקור תנועתיות החופשייה מכוח הכבידה, ולהימצא במימד חושי בו האפשרויות הפיסיות והמנטאליות הן אין סופיות.
מאז ומתמיד אהבתי לארגן אירועים וסדנאות. אני מתרגשת להיות חלק מהפסטיבל המרגש הזה, בו נוכל למשך 3 ימים מלאים להנות יחד במקום הטבעי והראשוני שלנו- במים.

הסדנאות

- וואלס במים -
הריקוד שמעל ומתחת למים.
משך זמן הסדנה- שעה וחצי.
מה התנועות האפשריות במים?
אילו איכויות ישנן שלא קיימות ביבשה?
דרך תרגילי ריקוד בזוגות ושלשות נחקור את התנועתיות שיש למים להציע.
נתחיל עם תרגול כשהראש מחוץ למים ובהדגרתיות נמשיך להצללות, מי שרוצה.
זו היא סדנה של הקשבה, התבוננות, וחידוד תשומת הלב- איך נוכל לאפשר לרקדן שבנינו לזוז כרצונו ולהשתתף יחדיו בריקוד משותף, או בוואלס.
הסדנה מתאימה לכל הרמות.


-תנועה ביבשה -עיינה-
נעיר את הגוף לתרגול בוקר העוסק ביציבה, זרימה בין מנחים שונים, חיזוק וגמישות. בשיעור נשים דגש על עבודה גופנית מודעת, נתחיל בחימום ונעבור ללמידת רצף תרגילים/תנועות שימלאו אותנו באנרגיה.
תרגול זה משלב בתוכו תנועות מעולם הפילאטיס, יוגה, אימון פונקציונאלי ומחול.
התרגול מיועד לכלום.

סדנת Base&Dancer 1
בסדנה זו אנו מזמינים אתכם לחקור את התנועה באלמנט המים. נתחיל בתרגילים פשוטים ביבשה בכדי להתחבר ל"גוף הימי" שלנו Liquid Body. נחדד את המודעות לאיכויות תנועה הקשורות לנוזלים שבנו ואת המודעות הזו נביא למים. בזוגות נחקור במשחקיות את חופש התנועה שהמים מאפשרים. בתירגול "בסיס ורקדן" הבסיסי יתן תמיכה דרך הקשבה והרקדן/נית ת/יצור את ריקודו/ה.
למי הסדנה מיועדת: לכל מי שרוצה לנוע וללוות תנועה.

Base&Dancer 2
בסדנת המשך זו אנו נעמיק את התובנות של הסדנה הראשונה ונרחיב את האפשרויות של ריקוד בין שניים. נשתתף כלים שיאפשרו לכל זוג ליצור ריקוד משותף במים לפי הקצב המהירות והצורה הייחודית שלהם. נבחן מה קורה שהגבול בין הבסיס לרקדן מתערבל, מתערפל, ואיך נוכל ליצור תנועתיות כשלא ברור מי התומך/כת ומי הרוקד/ת.
למי הסדנה מיועדת: לכל מי שרוצה לנוע וללוות תנועה.