קהילה ופעילויות לאורך השנה

באנר זכרונות מאקווהפסטה 2020.png

כחלק מהוויית הפסטיבל אנו מזמינות ומזמינים אתכם לפעילויות שמתקיימות במהלך השנה. סדנאות וקורסים מקצועיים, ימי עיון, הרצאות, מפגשים ופעילויות יצירתיות נוספות. תוכלו להתעדכן ולהצטרף לפעילויות אילו כאן ..

זיכרונות מפסטיבל

Aquafesta 2020

קבוצת ה acebook

אודות Aquafesta 2020
מחירון, כרטיסים ופרטים נוספים

אתן ואתם מוזמנות ומוזמנים לאירוע סדנאות מים הראשון בישראל!

אירוע שמטרתו היא חוויה משובחת של מים ויצירה. 

זו הזדמנות לשתף, להכיר, לדבר, לשמוע, לנוע ולהניע במים וביבשה. ללמוד זה מזה וליצור למענינו סוף שבוע משותף במימד בו כולנו מאמינים- במים.

בכניסה לחוף כל אדם יתבקש למלא הצהרת בריאות

כנס אנשי המים תכניה וואטסו waterdance ag
אגואהארה aguahara
20190424_110820.jpg
אגואהארה aguahara
20190520_230426.jpg
20191103_123518.jpg
yang yin yun.png
yang.png

מנחים

אטרקציות

ארוע מרכזי

רכישת ציוד

שאלות ותשובות ותקנון

יצירת קשר

Ticket_edited.png

 3-7 october 2020

כרטיסים

מתחמים ואטרקציות

השנה נוסיף כמה מתחמים להנאתכן\ם מתחם האוכל שבו יוגשו ארוחות וחטיפים בין לבין, בנוסף יהיה מתחם ל יצירה לחולמי מים שבו יהיו בדים וצבעי גוף וכמו כן צלם, מתחם לתרגולי טכניקות יבשה, יוגה וצ'י גונג ודוכן קטן למכירת ציוד מים.

בנוסף למתחמים יהיה גם האירוע המרכזי שייקח חלק ביום השלישי לפסטה בו נוכל לנוע ולרקוד יחד בזוגות במים עם נגן שיג'מג'ם יחד איתנו. לפרטים נוספים אודות הארוע המרכזי ניתן ללחוץ על קישור זה..   

1/1
 

צוות המנחים והסדנאות

השנה יש צוות מורים נפלא וסדנאות מקצועיות ומעניינות, כל מנחה יעביר ככה וככה סדנאות וישנו גם את האירוע המרכזי שהוא מפגש מונחה במים בלווי של נגן שיאלתר וינוע עם הצלילים שלו בהרמוניה עם התנועה שלנו. בכל יום יהיו סדנאות של מים ותרגולי יבשה, שיעור יוגה בבוקר וצ'י גונג בערב, בקיצור Festa אמיתית. לפרטים  נוספים הקליקו כאן..

IMG-20200913-WA0023.jpg
 
 
IMG-20200913-WA0023.jpg

מקום

גם השנה יערך הפסטיבל הנפלא במים הרכים והנעימים של האגם. חודש אוקטובר הוא חודש נפלא בו רוחות השמים משתנות ובאבחת קיץ אחרונה כונסות אל החורף ואל תחילתו של מעגל חדש, ימי תפילה ותשליך, השלת הישן וטבילה. גם השנה נתמקם בחלקו המערבי של האגם בו המים שקטים לאורך כל היום והלילה פרטים נוספים .. 

תכניה שאלות נפוצות ותשובות

שאלות נפוצות ותשובות

למי מיועדות סדנאות המים בכינרת ?


תשובה: לכל מי שרוצה! עם או בלי ניסיון בטיפולי מים.
מה כדאי לי להביא ?


שק שינה/ סדין למזרן ושמיכה מחצלות לפינת ישיבה בגדי ים מגבת כלי רחצה כובע נשנושים קרם הגנה נגד יתושים כלי אוכל אישיים לא חד פעמיים- צלחת סכום וכוס. טמפרטורת מי הכנרת בחודש ספטמבר היא בין 29-31 מעלות, מסיבה זו מומלץ להביא גם חולצת לייקרה לחימום הגוף במים.
מה עם מי שתיה ?


בחוף ישנן ברזיות מים לשתייה.
האם יש מתחם קמפינג מסודר ?


תשובה: כן, הפסטיבל יתקיים בחוף חוקוק ובמקום ישנן אוהלים להשכרה. ניתן לראות את כל הפרטים במחירון כרטיסים ולינה ובאתר החוף: http://www.greenbeach.co.il/ . החוף מותאם לנכים.
האם ניתן להצטרף לאנשים שמגיעים ברכב ?


בוודאי. דרך האירוע בפייסבוק יש להיכנס ל״דיון״ ושם לחפש עם מי לחלוק רכב ומאיפה.
מה הם תנאי הכרטיסים ?


מקרה של ביטול הרשמה יש להודיע על כך דרך האתר או מספר הטלפון 0585508900. במקרה של אי הגעה לאירוע, לא יתבצע החזר תשלום. מדיניות ביטולים: ניתן לבטל את ההשתתפות עד ה 20.8.2020 ללא עלות ולקבל החזר מלא. ביטול השתתפות מה- 20.8.2020 והלאה, כרוך בתשלום של 50% מערך הכרטיס. ביטול השתתפות מה- 6.9.2020 כרוך בתשלום מלא של ערך הכרטיס. ניתן להעביר כרטיס למשתתף אחר ללא עלות בכל שלב ובתיאום מול ההנהלה. במידה והפסטיבל מתבטל בעקבות משבר הקורונה והמצב תשלום הכרטיסים והלינה יוחזרו במלואם.
האם יש תחבורה ציבורית עד למקום ?


לבאים בתחבורה הציבורית מת"א – אוטובוס אגד קו 541 ולבקש לרדת באתר ספיר.
האם יש מסעדות או סופרמרקט פתוח באזור ?


יש מסעדה מזרחית בחוף ובמרחק 700 מטר, במרכז המסחרי הסמוך ישנן מסעדות כמו ״מגדלנא״, ״תמר״, ״תנורין״, ״פיצה האט״ ״סופרמרקט סאלח דאבח ובניו״ וסופר נוסף בשם דאבח. הסופרים פתוחים כל יום משעה 8:00 עד 22:00
האם ישנו מציל בחוף


כן, יש.
האם הארוע כולל אוכל ?

האם יש חובש או שירות של מד"א ?

האם אני יכול להביא אוהל משלי ? מה אם אין לי אוהל ?


5_9 תוכניה AquaFesta.png

יצירת קשר

בתיבה זו ניתן לשאול שאלות או לשלוח לנו משב של משוב, נשמח מאד לקבל מכן ומכם שאלות, עצות לשיפור, הצעות לשיתופי פעולה או כל דבר שתחשבו עליו.

תודה מראש ונשתמע.

תודה רבה !

Big Wave
 
White Dragonfly

UP

UP